שאלות ותשובות

 


משלוחים והחזרות

החזרות/החלפות פריטים

החזר כספי

פריטים שנרכשו בסייל

הזמנה טלפונית

מדידות והתאמה

אפשרויות תשלום

תשלום מאובטח


 

 

 

משלוחים והחזרות

האם יש משלוחים ו\או החזרות חינם?

בוודאי! משלוחים ניתנים חינם, באמצעות דואר רשום, על כל קנייה!
החזרות ניתנות ללא עלות באמצעות דואר ישראל.

 

 

 

החזרות/החלפות פריטים

כיצד ניתן להחזיר\להחליף פריט?

עלייך לצרף את טופס ההחזרה\החלפה לפריט אותו את מחזירה ולהדביק את מדבקת הגוביינא (המדבקה שתבטיח שהחבילה תשלח ללא עלות) ע"ג החבילה. אנו כבר ניצור עמך קשר כאשר החבילה תחזור אלינו ונזכה אותך בהתאם :)

 

 

 

 

החזר כספי

האם ניתן לקבל החזר כספי עבור פריטים שרכשתי?

כן. ניתן לקבל החזר כספי עבור פריטים שנרכשו, בהתאם לתקנון האתר, וזאת בתנאי כי נשלחו אלינו עד 14 ימי עסקים מיום קבלתם. עסקה ששולמו עבורה דמי משלוח - דמי המשלוח ינוכו מסכום ההחזר הכספי.
פריטים שנרכשו בסכום הקטן מ- 50 ₪, לא ניתן לקבל החזר כספי עבורם, אלא זיכוי, ללא תוקף, באתר.

 

 

 

 

פריטים שנרכשו בסייל

האם ניתן להחזיר פריטים שנרכשו בסייל?

כן. ניתן להחזיר פריטים שנרכשו בסייל בתנאי כי נשלחו אלינו תוך שני ימי עסקים מיום קבלתם. עבור הפריטים יינתן זיכוי באתר, ללא תוקף :) אם תהיי מעוניינת, תוכלי לקבל החזר כספי בניכוי דמי ביטול בסך 5% ממחיר הפריטים (פרט לפריטים שנרכשו בסכום הקטן מ-50 ₪)

 

 

 

 

הזמנה טלפונית

האם ניתן לבצע הזמנה טלפונית?

בוודאי! שירות הלקוחות שלנו ישמח לעזור לך בביצוע הרכישה בטלפון: 03-5516060.
אנו זמינים בימי א'-ה' בשעות 09:00-17:00 ובימי ו' וערבי חג בשעות 09:00-13:00.
לאחר שעות אילו ניתן להשאיר הודעה במייל שלנו: Info@me-she.com ואנו נחזור אלייך בהקדם :)

 

 

 

 

מדידות והתאמה

האם קיימת חנות פיזית שניתן להגיע אליה?

אנו חנות אינטרנטית בלבד, הפועלת 24/7 ומבצעת משלוחים, החזרות והחלפות חינם לכל רחבי הארץ! כי אין כמו לקנות בקליק :)

 

 

 

 

אפשרויות תשלום

מה הן אפשרויות התשלום באתר?

באתר ניתן לשלם בכל סוגי כרטיסי האשראי או ב- PayPal. אופן התשלום פשוט וקל לביצוע. חוק כרטיסי האשראי הקיים קיום, מגבה את הצרכן באופן מלא. החוק מבטיח להחזיר את מלוא הכסף לצרכן בפרק זמן של עד 30 יום מרגע הרכישה, במידה ובוצעה דרך כרטיס האשראי שלו רכישה לא מאושרת לרבות גניבת פרטי האשראי. קנייה כיום באמצעות כרטיס אשראי או חשבון PayPal דרך האינרטנט זהה ברמת הבטיחות שלה לרכישה באמצעות כרטיס אשראי בחנות.

 

מה זה Paypal?

PayPal היא דרך קלה והמהירה לשלם עבור מוצרים ושירותים באינטרנט. השירות מאפשר כמעט לכל אדם לשלם באינטרנט או באמצעות המכשיר הנייד, בלי לחשוף את המידע הפיננסי שלו בפני המוכר. PayPal היא חברה בינלאומית מובילה בתחום פתרונות התשלום, עם למעלה מ-192 מיליון חשבונות רשומים ופעילים ברחבי העולם. השירות של PayPal זמין ב-202 מדינות ושווקים וב-25 מטבעות ומאפשר מסחר אלקטרוני כלל-עולמי כפתרון תשלום חוצה מדינות, שפות ומטבעות.

 

האם ניתן לשלם במזומן?

ניתן לשלם במזומן בהזמנה טלפונית דרך שירות הלקוחות ובתוספת של 10 ₪ לסך ההזמנה.

 

 

 

 

האם האתר מאובטח?

האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL אשר מבטיח שכל תקשורת בין הדפדפן שלכם לאתר הינה מוצפנת - כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. האתר עומד בתקני האבטחה המחמירים ביותר, כך שמובטח לכם הליך קנייה הנעשה בצורה המאובטחת והחסויה ביותר. שימו לב לסימן המנעול ליד כתובת העמוד. המנעול המפורסם הוא חלק מפרוטוקול האבטחה. לחיצה על המנעול תציג בפניכם את שיטות האבטחה של האתר ולחיצה על "פרטי אישור" תפתח בפניכם חלון חדש המציג את תעודת האבטחה של האתר. כשחלון תעודת האבטחה של האתר פתוח, בלשונית הראשונה ניתן לראות בשדה האחרון את תוקף האישור, וודאו שהאישור בתוקף. כמו כן, וודאו גם שכתובת ה-URL שמופיעה בשורת הכתובות, מתחילה ב-Https ולא ב-Http כפי שאנו רגילים משאר כתובות הרשת. ה-S בסוף ה-Http מסמלת שהכתובת היא Secured, כלומר מאובטחת.